Niedziela, 24 marca 2019 r. imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna
Gaz rozweselający szczecin

O nas

O nas 11 lipca 2018 wyświetleń: 488

O nas

W naszej praktyce dbamy o zdrowie i dobro naszych pacjentów, dlatogo ponad wszystko stawiamy sobie za cel troskę o ich interes. Dzięki wspaniale wykwalifikowanej kadrze i nowoczesnemu wyposażeniu gabinetu, jesteśmy w stanie rozwiązywać najbardziej złożone schorzenia. Dostosowujemy leczenie do indywidualnych potrzeb każdego z pacjentów, co jest gwarancją dobrego ich samopoczucia, jak i skuteczności zabiegów. Lekarze tworzący nasz zespół wspłópracują razem i konsultują się ze specjalistami, aby zapewnić naszym podopiecznym jak najlepszą opiekę.

Nasz gabinet działa już od 1998r. co wskazuje na długi staż pracy i opieki nad pacjentem. Jesteśmy wdzięczni za okazane nam zaufanie i dlatego dbamy o naszych pacjentów tych większych jak i tych najmniejszych z największą troską. Od lat staramy się zmniejszyć stres towarzyszący leczeniu przez zniesienie bólu, przy pomocy:

  • bezwiertłowych metod tj. abrazja wodno-powietrzna

  • nowoczesnego sprzętu i materiałów

  • sedacji wziewnej

które bez wątpienia zapewniają wysoki komfort leczenia. Aby nie zawieść naszych podopiecznych, cały zespół naszych lekarzy doszkala się w dziedzinach nowoczesnych metod stomatologicznych, poznając tym samym najnowsze sposoby skutecznego, bezbolesnego  i przede wszystkim komfortowego leczenia pacjenta. Bo dla nas liczy się każdy uśmiech.


utworzono : 2018-07-11

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Praktyka Dentystyczna lek. dent. Helena Gronwald

Przecław 62b/2 , 72-005 Przecław
rejestracja: 91 311 71 10 | 502 74 45 20 |
2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone