Niedziela, 24 marca 2019 r. imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna
Gaz rozweselający szczecin

PROTETYKA STOMATOLOGICZNA I IMPLANTOLOGIA

PROTETYKA STOMATOLOGICZNA I IMPLANTOLOGIA 8 lipca 2013 wyświetleń: 2962

PROTETYKA STOMATOLOGICZNA I IMPLANTOLOGIA

W naszym gabinecie wykonujemy wszystkie możliwe uzupełnienia umożliwiające pacjentowi odzyskanie pięknego uśmiechu. Oferujemy protezy stałe, do których należą: mosty protetyczne na włóknie szklanym,  korony protetyczne, licówki, nakłady i wkłady oraz protezy ruchome różnych rodzajów dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta: całkowite, częściowe, szkieletowe, osadzane na zatrzaskach, teleskopach lub magnesach oraz protezy z ryglem, umożliwiające jednostronne uzupełnienie zębów.

Mosty protetyczne umożliwiają uzupełnienie utraconych zębów, dzięki połączeniu ze sobą koron i pomiędzy nimi dowieszenia elementu zastępującego utracony ząb. Naszym pacjentom oferujemy mosty na metalu (złocie lub kobalcie-chromie) albo bez metalu - pełnoceramiczne.

Korony protetyczne okrywają powierzchnię zęba, chroniąc go i wzmacniając. Jednocześnie nadają mu zdrowszy i ładniejszy wygląd. Proponujemy naszy, pacjentom korony kompozytowe i porcelanowe na bazie metalu (złota lub kobalcie-chromie), korony metalowe oraz bez metalu - pełnoceramiczne i pełnoceramiczne na cyrkonie. W razie potrzeby także wstawiamy implanty a na nich korony, co jest gwarancją wspaniałego uśmiechu przez długie lata.

Licówki, nakłady i wkłady to elementy, wykonywane ze złota lub porcelany, zastępujące jedynie fragmenty utraconych  tkanek zęba. Umożliwiają one w najmniejszych szczegółach zadbanie o swój piękny uśmiech. Umożliwiamy naszym pacjentom  perfekcyjne dopasowanie do koloru naturalnych zębów, co powoduje że nikt nie jest w stanie dostrzec wcześniejszych niedoskonałości w uśmiechu. 

Protezy szkieletowe charakterysują  się widocznymi na powierzchi  zębów zatrzaskami utrzymującymi protezę. Oferujemy naszym pacjentom zatrzaski zrobione z metalu lub z tworzywa sztucznego w kolorze zębów - acetalu.

Protezy na zatrzaskach, teleskopach,  magnesach i z ryglem ich największą zaletą jest możliwość przeniesienia siły żucia i rozłożenia jej w prawidłowy sposób na większą ilość punktów podparcia za pomocą  koron. Kolejną ich zaletą jest brak jakichkolwiek widocznych metalowych elementów protezy. Zapewniają najlepszą możliwą stabilność, przez co są najbardziej komfortowe dla pacjenta z pośród uzupełnień ruchomych.

ost. aktualizacja: 2018-07-11

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Praktyka Dentystyczna lek. dent. Helena Gronwald

Przecław 62b/2 , 72-005 Przecław
rejestracja: 91 311 71 10 | 502 74 45 20 |
2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone