Niedziela, 24 marca 2019 r. imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna
Gaz rozweselający szczecin

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA 8 lipca 2013 wyświetleń: 3048

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Nasza praktyka umożliwia naszym pacjentom także kosmetyczne zabiegi upiększania zębów z zakresu estetyki nieinwazyjnej, nie ingerującej w strukturę zęba jak i inwazyjnej, mającej uformować odpowiednio zębinę. Oferujemy wybielanie zębów, profesjonalne  ich oczyszczenie oraz korekcję kształtu poprzez licówki i wkłady porcelanowe. Chcąc bardzo dbać o dobrą kondycję zębów podczas takich zabiegów, przede wszystkim zwracamy uwagę na stan i reakcję zębów w czasie ich przeprowadzania. Zalecamy pacjentom odpowiednie procedury zapewniające zdrowie, komfort jak i piękny wygląd uśmiechu.

 

Wybielanie zębów za radą naszych lekarzy przeprowadzane jest za pomocą indywidualnych nakładek oraz specjalnego chemicznego preparatu (Opalesc ens) w warunkach domowych.  Zapewnia to pacjentowi lepszy stan szkliwa jak i zębiny niż w innych sposobach wybielania zębów.

Profesjonalne oczyszczanie przeprowadzany za pomocą piaskarek (piaskowanie), skalerów (skaling) oraz polerek i past polerskich (polishing) co daje nam możliwość usuwania z zębów wszelkich osadów oraz zabrudzań. W trosce o dobry stan zębów po każdym zabiegu oczyszczania stosowana jest pasta dowapniająca poprawiająca stan szkliwa.

ost. aktualizacja: 2018-07-11

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Praktyka Dentystyczna lek. dent. Helena Gronwald

Przecław 62b/2 , 72-005 Przecław
rejestracja: 91 311 71 10 | 502 74 45 20 |
2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone